wtorek, 20 października 2015

https://www.everydayme.pl/
 Nowa forma produktu bardzo różni się od tych dotychczas dostępnych na rynku środków piorących, nic zatem dziwnego, że nasi klienci mają wiele pytań. Aby Ci pomóc, zebraliśmy poniżej wszystkie odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów. Poznaj swoje kapsułki piorące razem z nami!

Czy ta mała kapsułka naprawdę poradzi sobie z całym praniem?
Tak. Przy pomocy tylko jednej kapsułki piorącej Vizir wypierzesz całą masę brudnych rzeczy. Każda mała kapsułka zawiera odmierzoną ilość skoncentrowanego środka piorącego w płynie, zapewniającego 100% bieli Vizira już po 1 praniu. Uwaga! Jeżeli masz twardą wodę i cały bęben wyjątkowo brudnych rzeczy do prania, konieczne może być użycie 2 kapsułek, aby uzyskać doskonałe efekty (analogicznie w takim przypadku musiałabyś użyć większej porcji każdego innego środka piorącego).
Jak należy jej używać?
Po prostu włóż jedną kapsułkę piorącą Vizir do pustego bębna w swojej pralce, następnie ułóż pranie na kapsułce i uruchom program piorący.
Co się dzieje z kapsułką podczas prania?
Kapsułka rozpuszcza się w pralce w ciągu kilku minut (nawet przy 30°C).
Do prania jakich rzeczy mogę ją stosować?
Wszystkie warianty kapsułek piorących Vizir mogą być używane do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych. Dowiedziono, że kapsułki piorące Vizir nie powodują blaknięcia kolorów nawet po 20 praniach.
Czy mogę zostawiać kapsułki w miejscu dostępnym dla dzieci?
Nie. Tak jak w przypadku wszelkich innych domowych detergentów, musisz przechowywać je poza zasięgiem dzieci. Pudełko nadaje się do wielokrotnego zamykania, dlatego należy je przechowywać zamknięte, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Czy istnieje produkt Vizir odpowiedni dla mnie?
Kapsułki piorące Vizir są dostępne w 3 wariantach, odpowiadających Twoim potrzebom: Original Fresh, Fresh Flowers (który pozwala poczuć na ubraniach świeże zapachy natury) oraz Sensitive Clothes (do prania ubrań osób o wrażliwej skórze).
Musisz tylko sama je wypróbować.

Dotychczas używałam proszku do prania lub płynu,dziś dostałam do przetestowania kapsułki Vizir GO POD i mogę powiedzieć jedno jestem bardzo zadowolona zapach czuć już po wyjęciu z opakowania ochronnego,po praniu zauważyłam,że znikły plamy,które powstały podczas różnych sytuacji i co najważniejsze zeszły stare plamy i o to chodziło.

4 komentarze:

 1. Kapsułki Vizir bardzo przypadły mi do gustu.Zachwycił mnie przede wszystkim piękny zapach,który długo utrzymuje się na upranych rzeczach.W kolorach sprawdziły się rewelacyjnie,pranie czyste,idealnie doprane,a kolory stały się jakby bardziej intensywne.W bieli również się sprawdziły,z tym że jeśli ktoś ma rzeczy bardziej poplamione polecam użyć dodatkowo wybielacza i efekt będzie naprawdę super.Ja zrobiłam tak ze ściereczkami :) Muszę dodać że kapsułki bardzo dobrze się rozpuszczają,co prawda nie testowałam ich w 30 stopniach,ale w 40 nie zostało po nich nic.W kapsułkach uwielbiam także to,że bardzo prosto się je stosuje,nawet mój 10 letni syn potrafi włożyć kapsułkę do automatu i nałożyć na nią pranie.Opakowanie bardzo ładne,fajnie prezentuje się na półce w łazience.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny produkt dla zabieganych .Nie trzeba bawić się w dozowanie proszku do prania. Kapsułki są uniwersalne,nadają się do bieli i do kolorów. Lubię produkty,które ułatwiają życie. Do nich mogę zaliczyć żelowe kapsułki od Vizira. Pranie z nimi jest proste,ubrania są idealnie doprane, także w niskiej temperaturze. A przy tym nie uczulają. Polecam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapsułka jest uniwersalna może być używana zarówno do prania białego, jak i kolorowego. Każda kapsułka zawiera trzy komory, dzięki którym kapsuła szybciej się rozpuszcza. Zapach jest bardzo świeży i przyjemny. Nie musimy dodawać już płynu. Ubranie są doprane, brak jakichkolwiek zacieków i pozostałości proszku (a to czasami się zdarzało przy użyciu normalnego proszku). Ubrania po wypraniu w kapsułkach są miękkie w dotyku. Ogólnie bardzo fajny produkt, poręczny, łatwy w użyciu i przechowywaniu.. Do tej pory do prania używałam zawsze proszku do prania, odplamiacza i płynu do płukania, a nigdy nie udało mi się osiągnąć tak przyjemnego, świeżego i intensywnego zapachu jak przy tych kapsułkach. Już nie muszę zastanawiać się ile muszę dodać danego produktu. Uważam, że te kapsułki są świetne i polecam je zwłaszcza tym, którzy nie mają zbyt wiele czasu i nie lubią poświęcać go dużo na obowiązki domowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam przyjemność testować nowe kapsułki do prania Vizir GO Pods. Kapsułki są bardzo wygodne,mają jak dla mnie cudny delikatny zapach,ubrania długo pachną,jeśli chodzi o usuwanie plam to jak piore w niskiej temperaturze plamy zostają i tu jestem rozczarowana bo nie wszystkie ubrania można prać w wyższej temperaturze. Mimo tego jednego minusa polecam kapsułki VIZIR GO PODS.

  OdpowiedzUsuń