wtorek, 25 października 2016

LeŻancia

https://www.facebook.com/LeZancia/

Dzień doberek dziś chciała bym przedstawić LEŻANCIA, jest to strona dziewczyny, która robi piękną biżuterię dla dla małych księżniczek i tych starszych.

Dziewczyna robi wszystko ręcznie, SPINKI, GUMKI, OPASKI, TOREBKI, WIANKI, GUMKI, OZDOBY DO WÓZKÓW, BRANSOLETKI.

Każda z Nas znajdzie coś dla siebie i swojej księżniczki. 


Te opaski są tak cudownie wykonane z precyzją i dbałością o każdy szczegół, że aż żałuję że moja córka już takich nie nosi. 


LeŻancia dba o to by jej wyroby były dopasowane do każdego stroju i pasowały na każdą okazję. 


Szukałam, przeglądałam zdjęcia na stronie LEŻANCIA i znalazłam coś dla siebie i nastoletniej córki są BRANSOLETKI wykonane z taką starannością i precyzją, że na pewno nie rozpadną się po jednym wyjściu z domu jak te z marketów lub odpustów. 


Żałuję, że nie znałam wcześniej LEŻANCIA gdy moja córka szła do Komunii Świętej ten wianek jest tak piękny a zarazem skromny idealny do stroju Komunijnego.


Już wiem jaką torebkę kupię córce na następnie wakacje. 
Widać, że dziewczyna wkłada całe swoje serce w pracę. Zapraszam do polubienia i zapoznania się z ofertą LeŻancia gdyż pokazałam Wam tylko szczyptę jej twórczości, na stronce jest dużo więcej cudownych GUMEK, OPASEK, BRANSOLETEK.....  LeŻancia robi również piękne rzeczy tematyczne np. z postaciami z bajek. https://www.facebook.com/LeZancia/

1 komentarz: