niedziela, 16 października 2016

https://web.facebook.com/MonikaDedraPolska/

Kochani jak już wiecie uwielbiam testować różne produkty i tak było tym razem dostałam dwie próbki jedna to ŻEL DO PRANIA O ZAPACHU KWIATOWYM ( jak się później okazało dwa w jednym ) i PŁYN DO PŁUKANIA O ZAPACHU KONWALI.

Powiem Wam, że już dawno nie miałam tak gęstego Żelu do prania musiałam na chwilę zostawić buteleczkę w pojemniku by wszystko z niej wypłynęło i ten zapach miałam wrażenie, że jestem w kwiaciarni pełnej kwiatów cudowny kwiatowy zapach roznosił się po całej łazience.
Zastanawiałam się jak pierze czy pranie będzie czyste i czy do piorą się plamy z bluzy męża, które zrobił jedząc brzoskwinie. Muszę Wam powiedzieć, że wszystko się doprało plamy znikły,a pranie było pachnące, miękkie i czyste. Gdyż okazało się, że jest to Żel dwa w jednym co pozwala zaoszczędzić kasę bo nie trzeba używać dodatkowo płynu do płukania, ważą rzeczą jest również to, że pranie po wysuszeniu było miękkie i łatwo się je prasowało co ułatwiło mi pracę. 
Kolejną próbką był płyn do płukania tkanin o zapachu Konwalii osobiście bardzo lubię takie zapachy (lubię wiosnę ).Muszę stwierdzić, że bardzo mnie zaskoczył ponieważ był dość gesty podejrzewam, że jest to koncentrat płynu do płukania. Po wyjęciu prania z automatu po mieszkaniu rozniósł się piękny zapach Konwalii takich świeżych zerwanych wiosną w ogrodzie była to rozkosz dla zmysłów. Pranie było miękkie,pachnące i po wyschnięciu nadal pachniało. Zapach długo się utrzymuje nawet po wyjęciu z szafki nadal pachnie co jest dodatkową zaletą nie lubię płynów, które pachną pięć minut czyli do wysuszenia. 

Osobiście polecam wszystkim i zapraszam do polubienia i zapoznania się z innymi produktami,które są w ofercie stronki bo mają duży asortyment,nie tylko środki czystości ale również inne cuda.

3 komentarze:

  1. Ciekawa jestem produktow tej firmy :) Uwielbiam jak pranie pachnie i pachnie i do tego ubranie jest wyprane.

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście polecam ja jestem mega zadowolona

    OdpowiedzUsuń