środa, 12 października 2016

Maszynka Dorco z Trzema Ostrzami

https://www.facebook.com/maszynkiDorco/?fref=ts                                                                                                                                     Hej miśki, maszynki przetestowane na pierwszy rzut poszła maszynka z trzema ostrzami.

 

 

 

 

 Mam nastoletnią córkę, która tak jak każda kobieta lubi pięknie wyglądać gdy przyszły maszynki stwierdziła, że te podobają się jej najbardziej i jest ciekawa czy będą tak dobre jak te których obecnie używa. Po wyjęciu z opakowania już była zaskoczona, spodobał się jej kolor maszynki jak i rączka, która jest bardzo wygodna.


Maszynka ma pasek nawilżający z miodem, ruchomą główkę i bardzo wygodną rączkę, która ma wygodny fason i nie wypada podczas golenia nóg. 
Córka jest bardzo zadowolona stwierdziła, że jest to maszynka dla niej idealna i wygodniejsza w użyciu niż ta, którą dotychczas używała. Zgoliła najmniejsze włoski na nogach pozostawiając je gładkie. Po rozmowie z córką mogę powiedzieć, że są to na pewno Maszynki godne polecenia dla nastolatek, gdyż są bezpieczne w użyciu przyciągają uwagę kolorystycznie.

                                                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz