wtorek, 20 grudnia 2016

Le Petit Marseillais

https://www.facebook.com/LePetitMarseillaisPolska/
Taka miłą wiadomość wczoraj dostałam ZA CO BARDZO DZIEKUJĘ #AMBASADORKALPM


ambasadorkalpm

Pakujemy dla Ciebie paczkę! Cześć,
mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wybraliśmy Cię spośród grona najaktywniejszych Ambasadorek, które będą miały okazję jako jedne z pierwszych w Polsce przetestować naszą nową, morską linię kosmetyków :) W tej chwili jesteśmy w trakcie pakowania paczek z kosmetykami Le Petit Marseillais, które otrzymasz do wypróbowania jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. 
Dzięki formułom pielęgnującym bogatym w składniki z Morza Śródziemnego, będziesz mogła przeprowadzić w swojej łazience zmysłowy rytuał morskiej pielęgnacji. Masz szanse poprawiać kondycję swojej skóry jeszcze w 2016 i wprowadzać się w doskonały nastrój przed nadejściem Nowego Roku.
A co Cię czeka podczas kampanii, po otrzymaniu naszej przesyłki? Na pewno dużo rozmów z przyjaciółkami i znajomymi, wymiana opinii na temat testowanych kosmetyków Le Petit Marseillais i wysyłanie opinii oraz raportów na ten temat :)
Udział w Kampanii Ambasadorskiej to wiele niespodzianek i przywilejów, m.in. możliwość przetestowania naszych nowości kosmetycznych, które otrzymujesz w prezencie oraz dostęp do unikalnych treści na Portalu Ambasadorek Le Petit Marseillais.Dobrego dnia,
Le Petit Marseillais
                        https://ambasadorkalpm.pl/ambasadorkalpm/logowanie.html
  

1 komentarz: