czwartek, 15 grudnia 2016

Czarne Mydło Nacomi

https://www.facebook.com/nacomi.kosmetyki/
Parę dni temu dostałam od Nacomi do przetestowania CZARNE MYDŁO tak tak dobrze czytacie CZARNE MYDŁO.
Savon Noir Nacomi to mydło roślinne wytwarzane w Maroku tradycyjnymi metodami z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Używane było w łaźniach marokańskich oraz w rytuale Hammam, w pierwszym etapie oczyszczania ciała, polegającym na dogłębnym peelingu ciała. Ma walory nie tylko pielęgnacyjne, ale także oczyszczające i relaksujące. Mydło jest w 100% naturalne i bogate w witaminę E.
Savon Noir Nacomi działa jak peeling enzymatyczny usuwając zanieczyszczenia oraz martwy naskórek. Złuszcza i nawilża skórę podczas kąpieli. Zmiękcza i dogłębnie odżywia skórę.
Może być stosowane codziennie lub przy użyciu rękawicy Kessa trzy razy w tygodniu. Dla każdego typu cery, także wrażliwej skóry dziecka. Nie uwrażliwia, nie zatyka porów.
Chociaż nazwa mydła sugeruje że będzie ono czarne wcale tak nie jest ma ciemno oliwkowy kolor i pachnie również oliwkami.  Zapach do najprzyjemniejszych nie należy i chociaż w trakcie kąpieli nie jest jakoś bardzo wyczuwalny to później przez dłuższy czas unosi się w łazience.
Mam mieszaną cerę, skłonną do wyprysków i mydła używałam dwa razy w tygodniu. Po jednorazowym użyciu skóra była bardzo dobrze oczyszczona, wręcz skrzypiąca, gładka, lekko napięta. Pory na nosie zaczęły się rozjaśniać po kilku użyciach. Po dłuższym czasie zmniejszyła się ilość wyskakujących niespodzianek.
Mydła używałam również na górną część ciała. Konkretnie plecy i dekolt. Wrażenia podobne jak przy twarzy. Świetnie oczyszczenie, brak odstających skórek.
Kremy do twarzy i balsamy do ciała szybciej się wchłaniały.
Trzeba uważać na oczy bo wywołuje pieczenie i łzawienifirmy Jak to bywa z takimi produktami będzie można spotkać się z różnymi opiniami jedne będą zachwalać mydło inne wręcz je odradzać ja jestem w tej pierwszej grupie dla mnie Czarne Mydło jest świetne i będę je polecać tym bardziej że jego cena również jest przystępna, z wielką przyjemnością przetestuje inne produkty firmy Nacomi. 

1 komentarz: