czwartek, 18 lutego 2016

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured


Kolejne testowanie tym razem jest to Smalczyk Roślinny Smakowita Pajda.Paczka Ambasadorki jak zawsze zaskakuje ilością opakowań do przetestowania.W sumie jest 18 opakowań Smakowite Pajdy,17 z cebulką i jabłkiem i jedno z ziołami ogrodowymi.
Smakowita Pajda to smalczyk roślinny,który jest połączeniem przyjaznych dla zdrowia,naturalnych tłuszczów roślinnych oraz pysznych dodatków-rumianej cebulki i słodko-kwaśnego jabłka lub też świeżych,aromatycznych ziół.


Jego wyrazisty,pełny smak idealnie pasuje do chleba-razowego,wiejskiego,a także lekko grillowanego,jak również do świeżych bułeczek.Doskonale sprawdza się również jako okrasa do ulubionych ciepłych dań takich jak pierogi,kopytka,młode ziemniaczki i jajecznica.Oczywiście to nie wszystko!!!!!!!
Bogaty wachlarz wykorzystania Smakowitej Pajdy można poznać na : http://smakowitapajda.pl/Dlaczego warto wybrać Smakowitą Pajdę : 100% roślinna receptura,bez konserwantów,nie zawiera tłuszczów utwardzonych,wspaniale smakuje z chlebem,doskonale nadaje się do smażenia i jako okrasa do dań.


Testowanie uważam za rozpoczęte już wczoraj Smakowita Pajda powędrowała od razu do znajomych i rodziny,wszyscy byli ciekawi smaku Smakowitej Pajdy.Nikt się nie zawiódł smakiem można wyczuć smak zarówno cebulki jak i jabłka oba te smaki idealnie się komponują i sprawiają że Smalczyk Roślinny ma nie powtarzalny smak.Wszystkim polecam naprawdę idealnie nadaje się do zjedzenia z chlebem jak i jako dodatek do dań na ciepło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz