piątek, 23 września 2016

Plastry montażowe Tesa

Dzięki uprzejmości koleżanek,które dostały się do kampanii na Streetcom mam możliwości przetestowania PLASTRÓW MONTAŻOWYCH TESA.
Plastry Montażowe Tesa są bardzo wygodne w użyciu, chcą powiesić coś na ścianie nie trzeba używać wiertarki lub młotka wystarczą Plastry Tesa. Plastry Montażowe Tesa POWERSTRIPS wytrzymują obciążenie do 2kg. Można wykorzystać je na wiele sposobów i ułatwią nam montowanie różnych rzeczy na ścianach bez niszczenia i dziurawienia,na drzwiach w łazience lub w kuchni. Ozdabianie domu staje się dużo łatwiejsze i szybsze gdy użyjemy Plastrów Montażowych Tesa.
Osobiście wykorzystałam Plastry Tesa do powieszenia obrazków, które od roku leżały w szufladzie komody po remoncie.
Plastry są tak łatwe w użyciu, że nawet dziecko sobie z nimi poradzi, co może pobudzić jego wyobraźnię do kreatywnego ozdobienia swojego pokoju.
Plastry Montażowe Tesa bardzo łatwo również usunąć z powierzchni,do której je przykleiłam dzięki temu możemy ozdabiać nasze wnętrze jak chcemy i kiedy chcemy.
Z Plastrów Montażowych Tesa zadowolony jest nawet mąż, który w końcu ma przyklejoną maszynkę do golenia w odpowiednim miejscu i nie będę już marudzić, że znowu zostawił ją na lustrze lub automacie.
Osobiście bardzo polecam Plastry Montażowe Tesa POWERSTRIPS. Dziękuję koleżanką za możliwości ich przetestowania.
2 komentarze:

  1. byłam ciekawa tych plastrów od jakiegoś czasu :) bo mam parę rzeczy do przyklejenia na ścianę a nie chcę robić dziur :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę polecam są świetne maszynka męża jest przyklejona w łazience na kafelkach i trzyma się rewelacyjnie pomimo pary jaka jest podczas kąpieli.

    OdpowiedzUsuń