środa, 2 marca 2016

https://www.trnd.com/pl/

Trnd-Polska rozpieszcza w tym roku kolejna kampania się szykuje tym razem ZOTT NATURAL ŚMIETANA. Super uwielbiam takie wyzwania oczywiście już wysłałam zgłoszenie do kampanii.

Zott Natur Śmietana - sięgnij po kulinarną inspirację prosto z natury!

Przeżyj kulinarną przygodę w nowym projekcie trnd, który połączy magię świątecznej tradycji i niesamowitych inspiracji kulinarnych – a wszystko to dzięki dwóm wyśmienitym wariantom śmietany Zott Natur!
Każda z 500 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma kulinarny zestaw 
Zott Natur Śmietana - dzięki któremu będzie mogła eksperymentować kulinarnie, wymieniać się przepisami i podzielić się otrzymanym zestawem z przyjaciółmi 
i znajomymi.

Zott Natur Śmietana

 • ... i od święta!
  ... i od święta!
 • Zott Natur Śmietana to produkt w 100% naturalny.
  Zott Natur Śmietana to produkt w 100% naturalny.
 • Warto zwróć uwagę na listę składników: śmietanka + żywe kultury bakterii mlekowych i porównaj ze składem innej śmietany.
  Warto zwróć uwagę na listę składników: śmietanka + żywe kultury bakterii mlekowych i porównaj ze składem innej śmietany.
 • Sfotografuj lub sfilmuj proces przygotowania potraw z użyciem tradycyjnej śmietany Zott Natur i dodaj hashtag #zottnaturalnie!
  Sfotografuj lub sfilmuj proces przygotowania potraw z użyciem tradycyjnej śmietany Zott Natur i dodaj hashtag #zottnaturalnie!
 • Sześć tygodni trwania projektu to czas, który będzie obfitował w spotkania z bliskimi. Wspólne gotowanie, wymiana przepisów, szukanie inspiracji na co dzień...
  Sześć tygodni trwania projektu to czas, który będzie obfitował w spotkania z bliskimi. Wspólne gotowanie, wymiana przepisów, szukanie inspiracji na co dzień...
 • ... i od święta!
  ... i od święta!
 • Zott Natur Śmietana to produkt w 100% naturalny.
  Zott Natur Śmietana to produkt w 100% naturalny.

Dwa etapy projektu trnd:

1.Zgłoszenie do projektu
Jeżeli otrzymałeś/aś zaproszenie do udziału w projekcie Zott Natur Śmietana, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij do nas swoje zgłoszenie. Więcej informacji na temat zgłoszenia znajdziesz tutaj.
2.
Realizacja projektu
Biorąc udział w projekcie, otrzymasz zestaw startowy Zott Natur Śmietana. Więcej informacji znajdziesz na blogu projektu.

3 komentarze:

 1. ale wymyślili kampanie hehe :D. myslalam,ze to będą krajanki winiary :P , ale smietana tez jest okej. bo krajanki są paskudne :P

  OdpowiedzUsuń
 2. zgloszenie poszlo wczoraj dobrze ze to nie krajanki bo do tej pory pamietam smak ogorkowej ...

  OdpowiedzUsuń
 3. chęć udziału zgłosiłam, ale jak patrzę na tak niewielkie grono, to marne szanse mam :)

  OdpowiedzUsuń