piątek, 11 marca 2016

https://www.facebook.com/naklejkomaniafototapetka/?fref=photo&rc=p
http://naklejkomania.eu/
http://www.fototapetka.eu/
http://wlasnytekst.pl/
Parę miesięcy temu na Facebook firma Naklejkomania kmstudio ogłosiła konkurs,w którym uczestniczyłam nie udało mi się wygrać,lecz zaciekawiły mnie naklejki,które oferowali by odmienić mieszkanie.
Poświęciłam parę dni na przeglądanie fotek na Facebook jak również na stronkach firmy i już wiedziałam,że też muszę mieć taką naklejkę.W planach była tylko jedna do pokoju córki,lecz nie umiałam się oprzeć innym wzorom i tak zdecydowałam się na zakup drugiej do naszego pokoju drzewo mnie urzekło.

Zaskoczył mnie profesjonalizm firmy gdyż trzy dni po złożeniu zamówienia miałam już naklejki w domu.Do tego przesympatyczna pani,która odebrała mój telefon wszystko mi wytłumaczyła odnośnie zamówienia jakie składałam,jest to firma która dba o swojego klienta na pewno nie raz polecę firmę swoim znajomym.

Gdy przyszły naklejki mój mąż był przerażony jak je rozłożyłam musiałam mu wytłumaczyć,że trzeba je po wycinać i wtedy przyklejać na ścianę.Zabraliśmy się wspólnie za pracę i poszło to dość szybko,najłatwiej przyklejało się nam drzewo,liście i ptaki.

Z minuty na minutę drzewo nabierało kształtu a pokój uroku,nasza praca się opłacała.Gdy wysłałam pierwsze fotki do znajomych byli zachwyceni wszystkim się bardzo podobało.


Tak różowo i łatwo nie było jednak przy dmuchawcach,ze względu na cienkie elementy nasion trochę się namęczyliśmy.Lecz zostało to nam bardzo szybko wynagrodzone słowami córki,która aż skakała z zachwytu i powtarzała,że jej dmuchawce są ładniejsze od naszego drzewa.
Cierpliwość mojego męża została wystawiona na próbę,ale spisał się znakomicie.

Wszystkim polecam i zachęcam do śledzenia na Facebook https://www.facebook.com/naklejkomaniafototapetka/?fref=photo&rc=p 
znajdziecie tam wiele inspiracji do metamorfoz Waszych domów,mieszkań i biur.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz